Последние новости

17 июня в 17:57

Репортаж з виставки заслуженого художника України Івана Шишмана та його доньки Злати Шишман

Репортаж з виставки заслуженого художника України Івана Шишмана та його доньки Злати Шишман

16 червня, відбулося урочисте закриття виставки-проекту «З ЛЮБОВ'Ю У СЕРЦІ. ПОПРИ ВСЕ.» заслуженого художника України Івана Шишмана та його доньки, члена НСХУ, Злати Шишман, організованого за підтримки Благодійного фонду Володимира Продивуса та Одеської Обласної Ради Миру.

У церемонії закриття брали участь директор ОЦЕВ Федорова І.І., засл.художник України Шишман І.І., ректор ІДГУ Кічук Я.В., декан педагогічного факультету ІДГУ Кічук Н.В., доцент кафедри музичного та образотворчого мистецтв ІДГУ Пастир І .В. Злата Шишман та її чоловік Олексій Кириленко, представник Фонду Володимира Продивуса, звернулися до всіх присутніх в режимі скайп конференції з вітаннями та побажаннями з міста Афіни, де вони знаходяться з метою продовження арт-проекту та для прийняття участі у днях української культури та мистецтва.
 

Ректор ІДГУ Кічук Я.В. урочисто вручив грамоти директору ОЦЕВ І.І. Федоровій, заслуженому художнику України І.І. Шишману та члену НСХУ З.І. Шишман «за вагомий внесок у збереження та розвиток національної культури, зотворчого мистецтва півдня Одеської області та з нагоди проведення виставки «З любов'ю у серці. Попри все».
 

Ідея виставки-проекту виникла під впливом сьогоднішніх подій.
За змістом експозиція розділена на 2⃣ частини. У першій частині – великі композиції-роздуми про Добро і Зло в Людині, освячені різні етапи життя – від народження до переходу в життя вічне. Твори безпосередньо пов'язані з життям художника. У другій частині представлені переважно краєвиди рідного Придунав'я та сюжетні сцени.

На вдячність за успішно реалізований проект та професіоналізм заслужений художник України Іван Шишман та член НСХУ Злата Шишман передали в дар Ізмаїльській картинній галереї два живописні твори «Різдвяна радість» та «Спогад із Каппадокії».
На заході були присутні численні колеги, друзі, любителі мистецтва, шанувальники таланту художників.
Гарним завершенням вечора став вокальний виступ талановитих доньок Івана Шишмана, які виконали низку відомих пісень болгарською, українською та англійською мовою. Виконання Параскеви, Ганни та Надії торкнулися глибини душі кожного з присутніх!

В наш час особливо велика роль мистецтва! Проект, який спільно реалізовано Ізмаїльською картинною галереєю, художникам Івану та Златі Шишман, Олексію Кириленко – створено насамперед в ім'я урочистості мистецтва! Тема «З любов'ю у серці. Всупереч…» – дарує надію та віру у світлі зміни, обов'язкову перемогу добра над злом!

Бажаємо митцям та всім причетним в організації виставки-проекту успіхів, миру, добра, злагоди, сонячного тепла та реалізації творчих ідей!

Источник