Останні новини

06 січня 2022 в 16:14

Поздравление городского головы Андрея Абрамченко с Рождеством!

Поздравление городского головы Андрея Абрамченко с Рождеством!

Від імені Ізмаїльської міської ради та її виконавчого комітету прийміть сердечні вітання з Новим роком та Різдвом Христовим!

Різдвяні та новорічні свята – одні з найдавніших та найчарівніших свят. Це період особливого настрою, приємних хвилювань, надій та сподівань на нові звершення задля добробуту своїх близьких і рідних людей, розвитку та процвітання свого міста, своєї країни.

Кожен рік додає нам мудрості, робить нас сильнішими. У 2021-му нам довелося жити і працювати у складних та незвичних умовах, але ми прожили цей рік як єдина родина, роблячи все можливе для того, щоб наше місто стало комфортним та рідним домом для кожного мешканця. У цьому році в рамках національної програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» ми завершили реалізацію двох масштабних проектів - Палацу спорту та дошкільного навчального закладу «Світлячок», продовжуємо реконструкцію міської центральної лікарні, яка буде відповідати сучасним стандартам надання медичної допомоги, приймаємо участь в реалізації низки проектів, фінансованих Європейським Союзом, отримали власний «Дунайський експрес». Ми пишаємось досягнутим та послідовно йдемо до мети, яка об'єднує нашу громаду, - розвинутого та безпечного міста, в якому хочеться жити, працювати та ростити своїх дітей.

Щиро хочу сказати Вам, дорогі земляки, слова особливої вдячності та шани за працьовитість і оптимізм, за розуміння і за все, що ми зуміли зробити разом. Ми впевнені у наших силах та в єдності спільних дій. І в Новий, 2022 рік, ми входимо із новими сподіваннями – на добрі зміни, на мирне майбутнє.

Шановні ізмаїльчани! Напередодні різдвяних свят прийміть щирі побажання здоров'я та міцності духу, вірних і надійних друзів, ентузіазму та натхнення. Нехай Різдвяна зоря об'єднає усіх нас, осяє кожну оселю світлом добра та надії, укріпить вірою душі та зігріє любов’ю серця, додасть сил та натхнення на наполегливу працю заради нашого рідного міста та краю, заради всієї України!

Щиро бажаю, щоб у кожному домі оселилися щастя, любов, добро і злагода. Нехай в наших серцях завжди живе почуття єдиної, великої, дружньої родини ізмаїльчан.

Радісних різдвяних свят!

Ізмаїльський міський голова А. В. Абрамченко