Последние новости

12 сентября в 09:10

12 вересня - День фізкультури і спорту України

12 вересня - День фізкультури і спорту України

Шановні спортсмени, ветерани спортивного руху, тренери та викладачі фізичної культури!

Від імені Ізмаїльської міської ради та її виконавчого комітету прийміть щирі вітання з Днем фізичної культури і спорту!

За здоровою нацією – майбутнє України. Ми знаємо, що лише здоровий спосіб життя сприяє здійсненню багатьох добрих справ, подальшому розвитку найкращих традицій рідного краю. Тому радіємо, що сьогодні в нашому місті стає все більше спортсменів. На оновлених спортивних майданчиках і сучасних міні-стадіонах, в залах спортивних шкіл займаються як любителі, так і професіонали, які своїми виступами приносять честь і славу Ізмаїлу. Завершується будівництво Палацу спорту, на базі якого будуть проводитися змагання національного рівня і де зможуть займатися спортом всі бажаючі. Це - основа дозвілля наших дітей і молоді, майбутнього ізмаїльського спорту, запорука здорового способу життя, бадьорості та оптимізму ізмаїльчан.

Від імені громади нашого міста хочеться виразити велику вдячність вчителям, тренерам, ветеранам фізкультурно-спортивного руху за гідне продовження традицій з виховання вольової, фізично загартованої та здорової молоді Ізмаїла, за наполегливість в опануванні нових форм організації тренувального процесу під час карантинних обмежень, вибудовування ефективної, цікавої системи роботи заради здорового майбутнього.

Від щирого серця бажаю всім ізмаїльським спортсменам, організаторам фізичної культури і спорту, ветеранам спортивного руху нашого міста здоров'я і успіхів, щастя і благополуччя, нових перемог і досягнень!

Ізмаїльський міський голова А. В. Абрамченко