Последние новости

05 июля в 12:26

5 липня - День Військово-Морських Сил Збройних Сил України, День працівників морського та річкового флоту

5 липня - День Військово-Морських Сил Збройних Сил України, День працівників морського та річкового флоту

Шановні працівники морського і річкового торговельного флоту, шановні ветерани та військовослужбовці Військово-морських сил!

Від імені Ізмаїльської міської ради та її виконавчого комітету прийміть вітання з Вашим професійним святом!

Багато поколінь ізмаїльчан присвятили своє життя нелегкій морській праці та назавжди зв’язали свою долю і долю своєї родини з річкою та морем. Ми глибоко шануємо мужність, професіоналізм і відданість Батьківщині військових моряків Ізмаїльського загону Морської охорони. Ми цінуємо професіоналізм і самовіддану працю представників цивільного судноплавства, портовиків та суднобудівників, які вносять вагомий внесок у розбудову сучасного флоту та примножують славні традиції українського судноплавства. Ми знаємо – спільна злагоджена робота принесе процвітання нашій країні та галузі, український флот і надалі буде сильним та успішним!

У цей святковий день хочеться висловити особливі слова вдячності ветеранам торгового і Військово-морського флоту, всім тим, хто пов'язав своє життя з морем, хто шанує морські традиції, хто знає, як нелегка і почесна флотська служба.
Бажаю всім, для кого флот став долею, здоров'я, щастя, невичерпної життєвої енергії та оптимізму! Нехай кожен день Вашого праці та служби буде наповнений миром і благополуччям, приносить радість і благополуччя Вам і Вашим родинам!

Ізмаїльський міський голова А. В. Абрамченко