Последние новости

22 января в 07:58

22 січня - День Соборності України

22 січня - День Соборності України

Дорогі ізмаїльчани!

Ідея соборності бере свій початок від Святого Володимира і Ярослава Мудрого, які об'єднували наші землі навколо Києва. Століттями тривали об’єднавчі процеси. 101 рік тому, 22 січня 1919 року, на площі перед Київською Софією було урочисто проголошено злуку Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки. Акт Злуки став свідченням єдності всіх частин України, свідченням прагнення жити єдиною сім’єю на об’єднаній Україні. 
Сьогодні кожен громадянин України усвідомлює себе повноцінним господарем держави – вимогливим до влади та діяльним для власного добробуту.

Об'єднавши свої зусилля плідною і сумлінною працею, ми робимо наше місто ще кращим, а його жителів – впевненими у завтрашньому дні. Ми розуміємо, що доля України залежить від кожного з нас. України соборної та незалежної, за яку поклали свої голови Герої Небесної Сотні. За яку сьогодні продовжують боротись тисячі наших воїнів, волонтерів та патріотів.

Дорогі земляки! Від імені Ізмаїльської міської ради та її виконавчого комітету прийміть найкращі привітання з нагоди величного свята українського народу - Дня Соборності України! Нехай наша спільна праця позначається добрими справами, спрямованими на розвиток і зміцнення Батьківщини та рідного міста. Хай панують у нашому суспільстві мир і взаєморозуміння. Щиро бажаю Вам родинного затишку та злагоди, здоров’я, щастя та благополуччя!

Ізмаїльський міський голова А.В. Абрамченко