Последние новости

14 января в 15:50

Измаильчан приглашают пройти военную службу по контракту в ВСУ

Измаильчан приглашают пройти военную службу по контракту в ВСУ

Ізмаїльський об’єднаний міський територіальний центр комплектування та соціальної підтримки запрошує громадян для проходження військової служби за контрактом у Збройних Силах України.

Ізмаїльський об’єднаний міський територіальний центр комплектування та соціальної підтримки розпочав роботу по відбору кандидатів на військову службу за контрактом осіб рядового, сержантського і старшинського складу.

На військову службу за контрактом приймаються:
- громадяни призивного віку, які мають вищу, професійно-технічну, повну або базову загальну середню освіту і не проходили строкової військової служби;
- резервісти та військовозобов’язані, які не мають військових звань офіцерського складу, з відповідною освітою та спеціальною підготовкою;
- військовослужбовці, які проходять строкову військову службу.
Вік для прийняття кандидатів на військову службу за контрактом на посади рядового, сержантського та старшинського складу становить від 18 до 40 років (в особливий період - до 60 років).
Грошове забезпечення військовослужбовця залежить від займаної посади, військового звання, кваліфікації, терміну проходження військової служби. На сьогоднішній час грошове забезпечення осіб рядового, сержантського та старшинського складу становить від 10 600 грн.
Один раз на рік військовослужбовцю надається:
- матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питань у розмірі місячного окладу грошового утримання (на підставі відповідних підтверджуючих документів);
- грошова допомога на оздоровлення у разі надання щорічної чергової відпустки, у розмірі місячного грошового забезпечення.
- при переїзді до нового місця військової служби в інший населений пункт виплачується грошова допомога у розмірі 100% місячного грошового забезпечення на військовослужбовця та 50% місячного грошового забезпечення на кожного члена сім’ї.
Під час проходження військової служби за контрактом військовослужбовці рядового, сержантського і старшинського складу у відповідності до Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей» від 21.12.91 №2011-XII (зі змінами) мають право на наступні пільги:
- отримання житла за рахунок держави(У разі відсутності службового жилого приміщення військовослужбовці рядового, сержантського і старшинського складу, які проходять військову службу за контрактом і не перебувають у шлюбі, можуть розміщуватися в спеціально пристосованих казармах у розташуванні військової частини, а сімейні – у сімейних гуртожитках. Військовослужбовці, які мають вислугу військової служби 20 років і більше, мають право на отримання постійного житла);
- речове забезпечення у відповідності до визначених норм;
- використання щорічної основної відпустки із збереженням грошового, матеріального забезпечення;
- забезпечення військовослужбовців за контрактом безкоштовними обідами у робочі дні;
- безоплатну кваліфіковану медичну допомогу у військово – медичних закладах охорони здоров’я;
- право на санаторно-курортне лікування та відпочинок у санаторіях, будинках відпочинку, пансіонатах і на туристських базах Міністерства оборони України (один раз на рік);
- отримання освіти у вищих навчальних закладах (вищих військових навчальних закладах) без відриву від проходження військової служби (за заочною формою навчання);
- право на пенсійне забезпечення незалежно від віку вразі, якщо вони мають на день звільнення зі служби вислугу 25 років і більше або за наявності трудового стажу 25 років і більше, з яких не менше ніж 12 календарних років і 6 місяців становить військова служба.

Мешканці міста Ізмаїл, які зацікавились військовою службою за контрактом у Збройних Силах України мають звернутися до Ізмаїльського об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки, за адресою: м.Ізмаїл, вул. Кулікова, 31А.