Последние новости

09 ноября 2018 в 10:31

9 листопада - Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народної творчості

9 листопада - Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народної творчості

Шановні працівники культури!

Від імені Ізмаїльської міської ради та її виконавчого комітету прийміть щирі вітання з нагоди Вашого професійного свята!

Ви відроджуєте, зберігаєте та збагачуєте духовні скарби нашого краю, дбаєте про культурний розвиток нашого міста та держави. Своєю щоденною кропіткою працею Ви даруєте ізмаільчанам чудові зустрічі з мистецтвом, народною творчістю, з миром літератури і музики, збагачуєте мистецьку скарбницю Придунайського краю творчими здобутками, які знані не лише в Україні, а й далеко за її межами.

Завдяки Вам, працівникам закладів культури, учасникам самодіяльних колективів, майстрам народної творчості, ми отримуємо можливість долучитися до невичерпних джерел духовності та людської мудрості, до неповторного світу національних культур.

Разом зі словами щирої вдячності за Ваше високе служіння мистецтву і культурі, за Ваш величезний внесок в підготовку міських свят і заходів прийміть побажання міцного здоров'я, благополуччя, затишку в родинах, душевного тепла, невичерпної енергії та нових творчих звершень!

Ізмаїльський міський голова

А. В. Абрамченко