Останні новини

14 жовтня 2020 в 09:11

Привітання міського голови Ізмаїлу Андрія Абрамченка з Днем захисника

Привітання міського голови Ізмаїлу Андрія Абрамченка з Днем захисника

Шановні ізмаїльчани, шановні військовослужбовці, дорогі ветерани!
Від імені Ізмаїльської міської ради та її виконавчого комітету прийміть щирі вітання з Днем захисника України!

День захисника України об'єднує День українського козацтва, День захисника України і християнське свято Покрова Пресвятої Богородиці, яку українські воїни з давніх часів вважали своєю покровителькою. Це свято усіх, хто захищає свою Вітчизну. Це свято кожного, хто в той чи інший час віддавав і продовжує віддавати свої знання, силу, мужність і професіоналізм справі захисту нашої держави.


Цього дня у кожному домі віддають данину шани й поваги тим, хто в лиху годину війни мужньо боронив і зараз боронить українську землю. Згадують і бережуть світлу пам'ять тих, хто віддав своє життя у боротьбі за мир, спокій та незалежність нашої держави. Ми сильна нація, волелюбний народ і будь-який ворог, який прийде на нашу землю буде поборений. Запорукою цього є відроджене та боєздатне українське військо, мужність і героїзм, відвага та самопожертва, приклади бойового братства і патріотичного духу наших захисників. Перед Вами ми схиляємо голови, у Вас вчимося любити Батьківщину.
У цей святковий день від щирого серця бажаю усім захисникам України здоров'я, завзяття, сили та єдності на шляху до відродження кращих національних традицій - в ім’я миру та спокою на українській землі.


Нехай це свято відважних і мужніх людей завжди буде мирним та радісним!

Ізмаїльський міський голова А. В. Абрамченко