Последние новости

28 июня 2020 в 09:01

Привітання міського голови Ізмаїлу Андрія Абрамченка з Днем Конституції Украиїни!

Привітання міського голови Ізмаїлу Андрія Абрамченка з Днем Конституції Украиїни!

Дорогі ізмаїльчани!

Від імені Ізмаїльської міської ради та її виконавчого комітету прийміть щирі вітання із знаменною датою в житті нашої держави - Днем Конституції України!

Двадцять чотири роки тому наш народ обрав шлях незалежного розвитку, прийняв Конституцію України.
В Основному Законі держави визначені головні пріоритети та найвищі цінності людини. Передовсім – це право на життя, честь, свободу, безпеку та гідність.

У кожному пункті цього документу – сьогоднішнє та завтрашнє кожного з нас.

Саме від нас залежить добробут країни, в якій ми народилися, нашого краю та рідного Ізмаїлу, щасливе майбутнє наших дітей.
Тому щодня, спираючись на положення Конституції, ми робимо чимало масштабних перетворень у рідному місті задля процвітання громади, створюємо безпечний та комфортний простір для ізмаїльчан.

У цей знаменний для нашої країни день хочеться побажати, щоб демократичні засади, які закріплені в Конституції, були реаліями нашого сьогодення.
Нехай кожен день дарує радість життя, любов рідних та близьких, кожне нове досягнення сприяє процвітанню нашого міста та країни.
Щиро бажаю всім міцного здоров'я, щастя і достатку, любові, натхненної праці та успіхів для розвитку нашого міста.
Хай здійснюються наші спільні задуми та мрії, у кожнім серці квітне любов до рідного краю, хай завжди над нашою Україною буде чисте небо, сонце та мир!

Зі святом Вас, дорогі земляки!