Останні новини

01 травня в 15:09

В Ізмаїлі чоловік рік знущався над жінкою

В Ізмаїлі чоловік рік знущався над жінкою

Протягом року спільного проживання з 38-річною жінкою чоловік шість разів потрапляв у поле зору правоохоронців через агресивне ставлення до неї.

Про це повідомили у ГУНП в Одеській області. Джерело.
 
В Ізмаїлі у стані алкогольного сп’яніння агресор влаштовував цивільній дружині скандали, обзивав її, у всьому дорікав, погрожував фізичною розправою.
 
Інспектори з протидії домашньому насильству поставили правопорушника на профілактичний облік за категорією «кривдник», проводили з ним профілактичні бесіди, виносили термінові заборонні приписи, складали адміністративні протоколи за статтею 173-2 КУпАП. Суд призначав громадянину покарання штрафом.
 
Сімейні скандали чоловік не припинив і навіть вдарив співмешканку кулаком по голові під час чергових нападків.
 
"Потерпіла знову звернулася в поліцію, і правоохоронці розпочали провадження за фактом систематичного вчинення домашнього насильства відносно неї, що передбачено статтею 126-1 Кримінального кодексу України. 
 
Зібравши достатньо доказів, поліцейські повідомили фігуранту про підозру в домашньому насильстві, тобто умисному систематичному вчиненні психологічного та фізичного насильства щодо іншої особи, з якою винний перебуває в сімейних відносинах, що призвело до психологічних та фізичних страждань, погіршення якості життя потерпілої особи. 
 
Відповідно до чинного законодавства, це правопорушення карається громадськими роботами на строк від ста п’ятдесяти до двохсот сорока годин або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до п’яти років, або позбавленням волі на строк до двох років", - розповів начальник слідчого відділу поліції Ізмаїльського районного відділу поліції Андрій Мащенко.
За матеріалами інтернет-ресурсів підготувала Оксана Картельян, Місто 24