Останні новини

23 січня в 07:57

Бив літню матір: жителю Ізмаїлу світить 2 роки в’язниці

Бив літню матір: жителю Ізмаїлу світить 2 роки в’язниці

За систематичне домашнє насилля над 73-річною матір'ю житель Ізмаїла понесе кримінальну відповідальність.

Як повідомили в облполіції, з травня минулого року 44-річний чоловік бувши п’яним часто потрапляв у поле зору правоохоронців через знущання з похилої матері. Жінка неодноразово зверталася до поліцейських по допомогу, жалілася на сина, бо той погрожував їй побиттям та виселенням з власного будинку.

Відносно кривдника неодноразова були складені адмінпротоколи та висунули термінові заборонні приписи, якими обмежували контакт чоловіка з його матір’ю. Бешкетника попередили, якщо він не змінить свого ставлення до матері, на нього чекатиме кримінальна відповідальність.

Наразі кривднику висунули звинувачення в домашньому насильстві за статтею 126-1 Кримінального кодексу України. Обвинувальний акт правоохоронці скерували до суду. Наразі чоловіку загрожує покарання у вигляді громадських робіт на строк від 150 до 240 годин або арешту на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до 5 років, або позбавлення волі на строк до 2 років.

Поліцейські зазначили, якщо ви зрозуміли, що у ваших стосунках чи у родинах близьких вам осіб мають місце прояви насильства у будь-якій його формі, не зволікайте, а одразу звертайтесь по допомогу до компетентних органів. Допомогу можна отримати, зателефонувавши за номером «102». Крім того, за інформаційною підтримкою ви можете звернутися на «гарячу лінію» Кабінету Міністрів України за номером «15-47», фахівці якої надають консультацію та підтримку. Алгоритм дій у складній ситуації надасть і чат-бот МВС.