Останні новини

28 грудня 2022 в 14:15

Перед судом за неконне переправлення осіб через кордон постали 2 особи

Перед судом за неконне переправлення осіб через кордон постали 2 особи

Прокурори Одеської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно 2 учасників організованої групи за фактом незаконного переправлення осіб через державний кордон України (ч. 3 ст. 332 КК України).

Про це повідомляє  Одеська обласна прокуратура. Слідством встановлено, що 26-річний мешканець Болградського району налагодив «бізнес» з незаконного переправлення військовозобов’язаних громадян через держкордон.
За грошову винагороду двоє його спільників, один з яких громадянин Молдови, доставляли як бажаючих приїхати в Україну, так і залишити країну чоловіків до кордону з Республікою Молдова на автомобілі та проводили поза пунктами пропуску через одне із сіл Болградського району. Свої послуги ділки оцінювали від 1000 до 10000 доларів США.
Так, учасники організованої групи за 1000 доларів США переправили до України громадянина Іраку, в свою чергу, військовозобов’язаних українців супроводжували до заздалегідь підготовленого місця, де їх інструктували та переправляли до Молдови.
Спільників викрито та затримано при спробі переправити через державний кордон 6 чоловіків віком від 19 до 39 років.
Матеріали стосовно третього учасника групи – громадянина Республіки Молдова виділені в окреме провадження та наразі його оголошено у міжнародний розшук.
Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі СУ ГУНП в Одеській області за оперативного супроводу співробітників УСР в Одеській області ДСР НП України.